Black & White Polska

Odkryj, kim naprawdę jesteś!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2012-04-04 12:25:20

Wyszegmocny

Administrator

Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 13
Punktów :   

Wychowywanie

W jaki sposób wychowujecie swoje chowańce? Np. ja po śniadaniu lubię z chowańcem chodzić na taki jakby jogging po całej krainie wzdłuż i wszerz. Gdy kończymy dochodzi południe i wtedy czas na obiad. Krówka lub świnka w całości wystarcza. Po obiadku gdy chowaniec jest zmęczony idzie się zdrzemnąć a ja zajmuje się nieco wieśniakami. Gdy chowaniec wstaje wprowadzam go do wioski, a wtedy albo wrzuca drzewa do spichlerza, albo pali czyjeś domy itp. Pod wieczór zabieram chowańca do zagrody i daję mu kolację. Czasem trafi się jakiś grzybek zwiększający wzrost to i to mu daje do wszamania. Po kolacji przychodzi czas na sen. Tak mniej więcej wygląda dzień mojego chowańca. Opisujcie teraz swoje.

Offline

 

#2 2012-04-04 16:03:32

NEMELESS

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 12
Punktów :   

Re: Wychowywanie

Cóż ja mniej dbam o chowańca, nie robię mu systematycznego planu dnia. Jak jest głodny to po prostu idzie do spichlerza albo coś złowić. Akurat wychowanie chowańca nie robi mi większego problemu, zazwyczaj gdy opuszczam pierwszą wyspe mój chowaniec umie podstawowe umiejętności czyli to co robią wieśniacy (korzystanie ze spichlerza, łowienie ryb, tańczenie, tworzenie uczniów itp.), a cuda uczę podczas zdobywania wiosek. Na pierwszej wiosce uczę go tylko cuda jedzenia, drewna, wzmocnienia chowańca i deszczu. Ogólnie ma samowolke i jakoś dobrze na tym zawsze wychodzi.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pierwszae.pun.pl www.ziro.pun.pl www.oszustwsieci.pun.pl www.minecraft-sdc.pun.pl www.sp37.pun.pl